Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Medea.net.pl -najlepsze moskitiery w Łodzi!

Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 25.09.2018
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu dystrybucji wysokiej jakości osłon okiennych. Doświadczenie posiadane na rynku pozwala nam zapewnić wyroby realizowane z wyselekcjonowanych materiałów cechujących się odpowiednią trwałością jak aluminium, stal a także dostarczamy wyroby realizowane zgodnie z najnowszymi technologiami, które jednocześnie cechują się wyjątkowym, nowoczesnym designem. W naszej ofercie posiadamy między innymi rolety rzymskie, żaluzje poziome aluminiowe oraz drewniane.

Moskiteiry

Szeroka oferta firmy Medea obejmuje funkcjonalny wystrój okien i przeszklonych drzwi - rolety, żaluzje, plisy, zasłony oraz moskitiery. Bez wątpienia ponad 16-letnia obecność na rynku i tysiące wykonanych zamówień pozwalają na dopasowanie najlepszych rozwiązań do wszystkich okien.

Bogata oferta!


Posiada szeroki wybór rodzajów osłon okiennych, które można obejrzeć na miejscu w salonie.Moskitiery w ofercie firmy są najwyższej jakości i wytrzymałości, wykonywane na zamówienie klienta, dopasowane do jego szczególnych potrzeb. Chronią w pełni przed przedostawaniem się insektów do wnętrz pomieszczeń, zapewniając jednocześnie bardzo dobrą wentylację, tak szczególnie ważną w okresie letnim. Mogą również zapobiegać przedostawaniu się pyłków roślin, co stanowi istotny aspekt dla alergików.

Dopasowane do każdych okien


Indywidualne zamówienie moskitier pozwala dopasować je do okien w pełni, nie tylko pod względem wymiarów, ale również kolorystyki, a także do istniejących już rolet czy żaluzji.
Profesjonalnie wykonane moskitiery: http://medea.net.pl/moskitiery.php z najlepszej jakości materiałów zapewniają trwałość przez lata, odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne i pełną wygodę użytkowania.
"MEDEA" P.P.H.U. URSZULA ZIMOŃ
Adres:
ul. Kopernika 53A
Kod:
90-552
E-mail:
medea@medea.net.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
636 15 03

Jak dojechać do firmy medea.net.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Deante

Deante

Dodano: 14.11.2017
Tylko współpraca z naszą firmą jest w stanie zapewnić Ci najwyższej klasy produkty, z których będziesz zadowolony przez wiele lat. Zajmujemy się zaopatrzeniem do łazienek i kuchni. Nasze...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 28.07.2015
Sembella to firma, która ma do zaoferowania wykonanie materacy różnego rodzaju, które mają działanie prozdrowotne. W firmie tej realizowane są również indywidualne zamówienia. Konsument,...
Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 06.10.2015
Villa Decor jest firmą zajmującą się sprzedażą mebli. Na jej asortyment składają się meble w stylu francuskim, gdzie wnętrza zawsze wyglądają luksusowo, czarująco i elegancko oraz w stylu...