Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Doskonała oferta rodzinnych wakacji w hotelu Astor

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 06.12.2017
Jeśli na wakacje wybierasz się nad nasz rodzimy Bałtyk, zapraszamy do naszego trzygwiazdkowego hotelu położonego w jednym z najpiękniejszych miejsc polskiego wybrzeża, w jednym z najmodniejszych nadbałtyckich kurortów – w Jastrzębiej Górze. Plaża od naszego hotelu jest oddalona zaledwie o 100 metrów. Oferujemy komfortowy i niezapomniany wypoczynek w wygodnie urządzonych pokojach z własnymi łazienkami, TV i mobilnym Internetem, wspaniałą kuchnię i gościnną atmosferę. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy.

Rodzinne wakacje z dzieckiem

Jeżeli planujesz rodzinne wakacje, albo zwyczajnie zastanawiasz się gdzie je spędzić, wybierz ofertę hotelu Astor. To doskonałe miejsce pobytu nad morzem w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości jaką jest Jastrzębia Góra. Obiekt zadba o miłą atmosferę Twojego pobytu i zapewni Ci rozrywkę jakiej będzie potrzebować cała Twoja rodzina.

Hotel Astor przygotował atrakcyjną ofertę pobytów rodzinnych. Może zaoferować Ci wygodny, nowocześnie wyposażony pokój lub apartament. To tu doświadczysz wielu pięknych chwil spędzonych z bliskimi.

Hotel zapewni Wam kompleksową ofertę atrakcji. Twoje dzieci będą mogły korzystać z placu zabaw, pokoju zabaw, a także uczestniczyć w akademii sportu juniora. Dla dorosłych hotel przygotował bilard, kort tenisowy oraz mnóstwo innych atrakcji. Jeżeli szukasz czegoś podobnego, musisz zapoznać się z kompleksową ofertą danego obiektu. W ten sposób znajdziesz to, co dla Twojej rodziny najważniejsze, a rodzinny pobyt w tym miejscu, okaże się niezapomniany.

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą hotelu Astor w Jastrzębiej Górze, którego oferta z pewnością zapewni Państwo udany rodzinne wakacje nad morzem (http://www.astorhotel.pl/wakacje-nad-morzem) w Astor Hotel.

Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 14.06.2015
Nasz klub fitness działa na terenie Łodzi, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakres zestawów ćwiczeń, które zostały specjalnie przygotowane przez naszych specjalistów,...
Więcej o firmie: Squash, Klub Fitness
Brak obrazka

TUI Centrum podróży

Dodano: 13.06.2015
W 1996 roku powstało Biuro Turystyczne UniTour w Łodzi, na ulicy Piotrowskiej, natomiast oddział TUI Centrum Podróży został otwarty w 2003 roku przy al. Piłsudskiego. Jego położenie znajduje...
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 18.06.2018
W tym sklepie zamówisz przez Internet odzież, której została stworzona do trenowania sztuk walki. Produkty oferowane przez tę firmę są najwyższej jakości, o czym świadczy jej współpraca z...