Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Gimnazjum dla dorosłych - Nauka w sieci szkół ATUT

Strona Szkoła ATUT

Szkoła ATUT

Dodano: 10.01.2018
Nasza ogólnopolska sieć szkół oraz placówek oświatowych oferuje usługi na rynku edukacyjnych już od ponad 11 lat co pozwala nam zapewnić najwyższe standardy nauczania zarówno w ramach szkół policealnych, liceów ogólnokształcących a także gimnazjów. Jednocześnie oferujemy kursy oraz szkolenia zawodowe. Prowadzimy nasze szkoły w różnych miastach na terenie całego kraju. Pozwala to na zapewnienie wygodny dostęp do edukacji. Zapewniamy nauczanie zarówno dla osób młodych a także dorosłych klientów przy nauce w trybie stacjonarnym i zaocznym.

Gimnazjum dla dorosłych

Specjalizujemy się w realizowaniu usług na rynku edukacyjnym, gdzie możemy oferować naszym uczniom nauczanie na różnym poziomie począwszy od gimnazjum a kończąc na szkołach policealnych. 

Zapewniamy realizowanie profesjonalnych usług edukacyjnych, gdzie zapewniamy prowadzenie edukacji w 21 miastach na terenie całego kraju. 

Możemy oferować prowadzenie edukacji przez zespół doświadczonych nauczycieli a jednocześnie zapewniamy odpowiedni poziom edukowania, co dotyczy między innymi infrastruktury edukacyjnej. Jednocześnie specjalizując się w realizowaniu nauki dla osób dorosłych, gdzie zapewniamy między innymi nauczanie w takich szkołach jak gimnazjum dla doroslych gwarantując tak prowadzone nauczanie, które pozwala na połączenie zarówno nauki a także pracy. 

Zwiększanie posiadanego wykształcenia pozwala na uzyskanie lepszych warunków na rynku pracy co znów pozwala na uzyskanie znacznie lepszej pracy. W naszych placówkach można stopniowo zdobywać kolejne poziomy wykształcenia i kontynuować edukację w życiu dorosłym.

atutszkola.pl/oferta/gimnazjum-dla-doroslych/
Szkoła Policealna Atut
WWW:
E-mail:
atut@atutszkola.pl
Telefon:
+ 0 801 00 23 23

Jak dojechać do firmy Szkoła ATUT?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Studium

Studium

Dodano: 03.01.2014
Szuster prowadzi działalność już od 1972 roku. Studium Języków Obcych Szuster to jedna z najstarszych szkół językowych w Łodzi. Tysiące zadowolonych absolwentów nie może się mylić....