Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Liceum dla dorosłych ATUT - Nauka w sieci szkół w całej Polsce

Strona Szkoła ATUT

Szkoła ATUT

Dodano: 10.01.2018
Nasza ogólnopolska sieć szkół oraz placówek oświatowych oferuje usługi na rynku edukacyjnych już od ponad 11 lat co pozwala nam zapewnić najwyższe standardy nauczania zarówno w ramach szkół policealnych, liceów ogólnokształcących a także gimnazjów. Jednocześnie oferujemy kursy oraz szkolenia zawodowe. Prowadzimy nasze szkoły w różnych miastach na terenie całego kraju. Pozwala to na zapewnienie wygodny dostęp do edukacji. Zapewniamy nauczanie zarówno dla osób młodych a także dorosłych klientów przy nauce w trybie stacjonarnym i zaocznym.

Liceum dla dorosłych

Zapewniamy prowadzenie i realizowanie profesjonalnych usług edukacyjnych, które prowadzone są w naszych placówkach działających na terenie całego kraju. 

Pozwala nam to zapewnić edukację w 21 miastach na terenie całego kraju, co między innymi pozwala nam oferować wygodny dostęp do naszych liceum ogólnokształących. 

Jednocześnie już 11 letnie doświadczenie na rynku edukacyjnym pozwala nam oferować prowadzenie nauczania specjalnie przystosowanego do osób dorosłych. Prowadzimy między innymi liceum dla dorosłych, gdzie realizowana jest nauk w sposób, który pozwala na bardzo wygodne połączenie zarówno edukacji, a także pracy. 

Zapewniamy prowadzenie nauczania w odpowiednio przygotowanych warunkach w naszych szkołach, co dotyczy zarówno właściwie przygotowanej infrastruktury w naszych szkołach a także odpowiedniego wyposażenia. 

Realizujemy naukę również na wysokim poziomie co dotyczy nauki realizowanej przez doświadczonych nauczycieli.

atutszkola.pl/oferta/liceum-ogolnoksztalcace-dla-doroslych/
Szkoła Policealna Atut
WWW:
E-mail:
atut@atutszkola.pl
Telefon:
+ 0 801 00 23 23

Jak dojechać do firmy Szkoła ATUT?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Studium

Studium

Dodano: 03.01.2014
Szuster prowadzi działalność już od 1972 roku. Studium Języków Obcych Szuster to jedna z najstarszych szkół językowych w Łodzi. Tysiące zadowolonych absolwentów nie może się mylić....