Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Medyczne szkoły policealne - Nauka w sieci szkół ATUT

Strona Szkoła ATUT

Szkoła ATUT

Dodano: 10.01.2018
Nasza ogólnopolska sieć szkół oraz placówek oświatowych oferuje usługi na rynku edukacyjnych już od ponad 11 lat co pozwala nam zapewnić najwyższe standardy nauczania zarówno w ramach szkół policealnych, liceów ogólnokształcących a także gimnazjów. Jednocześnie oferujemy kursy oraz szkolenia zawodowe. Prowadzimy nasze szkoły w różnych miastach na terenie całego kraju. Pozwala to na zapewnienie wygodny dostęp do edukacji. Zapewniamy nauczanie zarówno dla osób młodych a także dorosłych klientów przy nauce w trybie stacjonarnym i zaocznym.

Medyczne szkoły policealne

Nasze placówki edukacyjne są w stanie oferować profesjonalne usługi kierowane do osób dorosłych, które chcą zdobyć wykształcenie, kontynuować naukę czy chcą uzyskać dyplomy zawodowe. 

Prowadzimy nasze placówki edukacyjne na terenie całego kraju, gdzie posiadamy szkoły oraz placówki oświatowe w 21 miastach. Jednocześnie w naszych placówkach edukacyjnych specjalizujemy się w realizowaniu edukacji dla osób dorosłych

Prowadzimy między innymi takie szkoły jak medyczna szkoła policealna, gdzie możemy oferować edukację, która jest odpowiednio dopasowana dla osób dorosłych i umożliwia zdobycie kierunkowego wykształcenia. Pozwala to na prowadzenie nauki, która może być połączona zarówno z codziennymi obowiązkami a także pracą. Nasze placówki oferują również komfortowe warunki do realizowania nauczania co dotyczy zarówno infrastruktury edukacyjnej, jak też wyposażenia.

https://atutszkola.pl/oferta/szkola-policealna/policealna-szkola-medyczna/
Szkoła Policealna Atut
WWW:
E-mail:
atut@atutszkola.pl
Telefon:
+ 0 801 00 23 23

Jak dojechać do firmy Szkoła ATUT?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Studium

Studium

Dodano: 03.01.2014
Szuster prowadzi działalność już od 1972 roku. Studium Języków Obcych Szuster to jedna z najstarszych szkół językowych w Łodzi. Tysiące zadowolonych absolwentów nie może się mylić....