Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Szkoły policealne - Nauka w sieci szkół ATUT

Strona Szkoła ATUT

Szkoła ATUT

Dodano: 10.01.2018
Nasza ogólnopolska sieć szkół oraz placówek oświatowych oferuje usługi na rynku edukacyjnych już od ponad 11 lat co pozwala nam zapewnić najwyższe standardy nauczania zarówno w ramach szkół policealnych, liceów ogólnokształcących a także gimnazjów. Jednocześnie oferujemy kursy oraz szkolenia zawodowe. Prowadzimy nasze szkoły w różnych miastach na terenie całego kraju. Pozwala to na zapewnienie wygodny dostęp do edukacji. Zapewniamy nauczanie zarówno dla osób młodych a także dorosłych klientów przy nauce w trybie stacjonarnym i zaocznym.

Szkoły policealne

Jedenastoletnie doświadczenie, które posiadamy na rynku edukacji pozwala nam oferować prowadzenia nauczania w ramach policealnych szkół. Jednocześnie nasze placówki edukacyjne pozwalają na zapewnienie odpowiednich warunków do realizowania nauki, gdzie posiadamy odpowiednią infrastrukturę. 

W ramach naszej oferty możemy zapewnić między innymi nauczanie w takich placówkach jak policealna szkoła zawodowa i policealna szkoła rozwoju zawodowego. Posiadamy placówki na terenie całego kraju, gdzie nasze szkoły oraz placówki oświatowe działają na terenie dwudziestu jeden miejscowości. 

Pozwala nam to zapewnić dogodny dostęp do edukacji dla osób dorosłych.
Oferujemy również realizowanie edukowania na poziomie również szkół policealnych, co znów pozwala na zdobycie dyplomów techników czy dyplomów zawodowych. ATUT Szkoła posiada odpowiednie doświadczenie w zakresie prowadzenia nauczania osób dorosłych co pozwala nam gwarantować wysokiej jakości, dopasowane edukowanie dla osób pracujących.
Szkoła Policealna Atut
WWW:
E-mail:
atut@atutszkola.pl
Telefon:
+ 0 801 00 23 23

Jak dojechać do firmy Szkoła ATUT?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Studium

Studium

Dodano: 03.01.2014
Szuster prowadzi działalność już od 1972 roku. Studium Języków Obcych Szuster to jedna z najstarszych szkół językowych w Łodzi. Tysiące zadowolonych absolwentów nie może się mylić....