Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Imprezy firmowe

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 30.04.2019
Firma Chili Event istnieje na rynku od kilkunastu lat, dlatego też posiada bardzo duże doświadczenie w kwestii organizacji eventów oraz wydarzeń na mniejszą i większą skalę. W ofercie firmy można znaleźć organizację imprez i wydarzeń firmowych, jak również rodzinnych i lokalnej społeczności. Doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracowników, którzy lubią swoją pracę oraz doskonale się na niej znają oraz każdorazowe dopasowanie oferty do wymagań każdego klienta sprawia, że wszystkie imprezy obsługiwane przez firmę są udane oraz spełniają oczekiwania kontrahentów.

Imprezy firmowe

Firma Chilli Event oferuje organizację imprez firmowych na terenie Łodzi od 2008 roku. Komfort klienta i dbałość o najwyższą jakość usług to nadrzędny cel firmy, pozwalający sprostać oczekiwaniom i wymaganiom zleceniodawców.  Wieloletnie doświadczenie zdobywane w kontaktach biznesowych oraz silna pozycja na konkurencyjnym rynku, świadczy o renomie firmy. Każdy projekt eventu konsultowany jest z klientem, co pozwala zbudować wydarzenie zgodne z potrzebami organizatora. Oferta Chilli Event obejmuje organizację: pikników, imprez integracyjnych, konferencji firmowych, event marketing, szkoleń dla firm oraz ślubów i wesel.

Oprawa wydarzenia firmowego lub rodzinnego to spore przedsięwzięcie, które można przekazać w profesjonalne ręce. Organizacja miejsca, oprawy muzycznej, właściwej atmosfery to nic trudnego z udziałem Chilli Event. Firma gwarantuje niezapomniane i wysokiej klasy usługi w ramach oferty. Opracowywane plany dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klienta, co zapewnia ich zadowolenie.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto