Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Imprezy integracyjne dla firm

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 30.04.2019
Firma Chili Event istnieje na rynku od kilkunastu lat, dlatego też posiada bardzo duże doświadczenie w kwestii organizacji eventów oraz wydarzeń na mniejszą i większą skalę. W ofercie firmy można znaleźć organizację imprez i wydarzeń firmowych, jak również rodzinnych i lokalnej społeczności. Doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracowników, którzy lubią swoją pracę oraz doskonale się na niej znają oraz każdorazowe dopasowanie oferty do wymagań każdego klienta sprawia, że wszystkie imprezy obsługiwane przez firmę są udane oraz spełniają oczekiwania kontrahentów.

Imprezy integracyjne dla firm

Każda impreza przeznaczona dla grupy osób wymaga dokładnego planowania i organizacji. Agencja Chilli Event zapewnia profesjonalne przygotowanie różnego rodzaju wydarzeń. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników od lat z pasją i entuzjazmem organizuje imprezy zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Agencja Chilli Event przygotowuje m.in. pikniki firmowe, imprezy integracyjne dla firm - http://www.chillievent.pl/oferta/imprezy-integracyjne-, konferencje firmowe, a nawet śluby i wesela. Każdy klient otrzymuje indywidualnie przygotowany scenariusz, zawierający informacje o przewidzianych atrakcjach i konkursach. 

Każda impreza jest od początku do końca prowadzona przez doświadczonego konferansjera. Agencja zapewnia również oprawę muzyczną oraz występy profesjonalnych zespołów muzycznych i artystycznych. Na życzenie klientów, pracownicy Chilli Event przygotują catering i zadbają o transport gości na miejsce wydarzenia.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia, a także kompleksowość oferty sprawia, że agencja Chilli Event jest w stanie spełnić niemal każdą prośbę swych klientów. O wysokiej jakości świadczonych usług świadczą relacje z dotychczas zorganizowanych i przeprowadzonych imprez.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto