Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Organizacja imprez firmowych

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 30.04.2019
Firma Chili Event istnieje na rynku od kilkunastu lat, dlatego też posiada bardzo duże doświadczenie w kwestii organizacji eventów oraz wydarzeń na mniejszą i większą skalę. W ofercie firmy można znaleźć organizację imprez i wydarzeń firmowych, jak również rodzinnych i lokalnej społeczności. Doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracowników, którzy lubią swoją pracę oraz doskonale się na niej znają oraz każdorazowe dopasowanie oferty do wymagań każdego klienta sprawia, że wszystkie imprezy obsługiwane przez firmę są udane oraz spełniają oczekiwania kontrahentów.

Organizacja imprez firmowych

Organizacja imprez firmowych (Łódź - http://www.chillievent.pl/oferta/imprezy-firmowe jest wyzwaniem. Aby wszystko się udało, potrzebny jest profesjonalizm i doświadczenie, które pomoże zorganizować wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci jego uczestników. Niezależnie od tego, czy do zorganizowania jest wyjazd integracyjny, czy może wigilia dla pracowników - współpraca z odpowiednią firmą, która zajmie się zorganizowaniem wydarzenia z pewnością ułatwi wykonanie zadania.

Firma Chilli Event od ośmiu lat działa na łódzkim rynku, umożliwiając wszystkim firmom możliwość organizacji imprez za swoim pośrednictwem. Wysoka jakość usług, elastyczność, sympatyczni event menagerowie i zgrany zespół animatorów dają gwarancję, że każdy event będzie sukcesem, pozwalającym wszystkim uczestnikom na niezapomnianą zabawę w świetnej atmosferze. Firma stawia na realizację indywidualnych potrzeb swoich klientów, dzięki czemu mogą oni być spokojni o realizację ich wizji.

Jeżeli zastanawiasz się, komu powierzyć organizację jakiejś firmowej imprezy, która ma się odbyć w Łodzi, odpowiedź jest tylko jedna - Chilli Event.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto