Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Organizacja konferencji

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 30.04.2019
Firma Chili Event istnieje na rynku od kilkunastu lat, dlatego też posiada bardzo duże doświadczenie w kwestii organizacji eventów oraz wydarzeń na mniejszą i większą skalę. W ofercie firmy można znaleźć organizację imprez i wydarzeń firmowych, jak również rodzinnych i lokalnej społeczności. Doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracowników, którzy lubią swoją pracę oraz doskonale się na niej znają oraz każdorazowe dopasowanie oferty do wymagań każdego klienta sprawia, że wszystkie imprezy obsługiwane przez firmę są udane oraz spełniają oczekiwania kontrahentów.

Organizacja konferencji

Chilli event to firma eventowa powstała w Łodzi w 2008 roku, zajmująca się organizacją imprez firmowych oraz rodzinnych, w tym konferencji firmowych.

W ofercie obejmującej organizowanie konferencji (Łódź) - http://www.chillievent.pl/oferta/konferencje - znajduje się: wybór odpowiedniej sali, oświetlenie, sprzęt multimedialny oraz catering. Nad całością czuwa profesjonalna kadra, która nie tylko odpowiada za techniczną oprawę, ale także właściwą obsługę wydarzenia w trakcie jego trwania. Poza tym firma oferuje usługi transportowe w ramach wydarzenia oraz zakwaterowanie i wyżywienie gości oraz opiekę merytoryczną konferencji (prelegenci, materiały tematyczne, tłumaczenia). 

Według indywidualnych potrzeb klienta możliwe jest zorganizowanie wydarzeń towarzyszących. Chili Event specjalizuje się w przygotowaniach: sympozjów, kongresów, wydarzeń jedno lub kilkudniowych na terenie kraju oraz za granicą.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oferta wykazuje duże zróżnicowanie i wiele możliwości, które pozwalają osiągnąć sukces i zadowolenie uczestników wydarzenia. 
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto