Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Organizacja pikników firmowych

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 30.04.2019
Firma Chili Event istnieje na rynku od kilkunastu lat, dlatego też posiada bardzo duże doświadczenie w kwestii organizacji eventów oraz wydarzeń na mniejszą i większą skalę. W ofercie firmy można znaleźć organizację imprez i wydarzeń firmowych, jak również rodzinnych i lokalnej społeczności. Doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracowników, którzy lubią swoją pracę oraz doskonale się na niej znają oraz każdorazowe dopasowanie oferty do wymagań każdego klienta sprawia, że wszystkie imprezy obsługiwane przez firmę są udane oraz spełniają oczekiwania kontrahentów.

Organizacja pikników firmowych

Agencja Chilli Event zajmuje się szeroko pojętą organizacją pikników firmowych. Pikniki odbywają się w różnych miejscach, które dostosowane są do potrzeb pracowników oraz ich bliskich, tak aby piknik miał niepowtarzalną atmosferę.

Każda firma decydująca się na skorzystanie z takich usług na samym początku współpracy zapoznaje się z przykładowymi scenariuszami pikników. Dzięki temu można dobrać dla swojej firmy optymalny scenariusz, według którego zostanie przeprowadzony firmowy piknik. Zdecydować można się m.in. na pikniki amerykańskie, PRL, czy też rycerskie. Wybór w tym zakresie jest bardzo szeroki, więc pracownicy firmowi na pewno znajdą dla siebie odpowiednie rozwiązania, z których będą chcieli skorzystać.

Organizacja pikników firmowych Łódź odbywa się w pełni profesjonalnie, a pracownicy oraz członkowie ich rodzin mają zapewnioną opiekę przez cały czas trwania pikniku. Dzięki temu zaproszone osoby będą mogły skupić się na doskonałej zabawie oraz czerpaniu radości z odbywającego się pikniku.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto