Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Pikniki firmowe

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 30.04.2019
Firma Chili Event istnieje na rynku od kilkunastu lat, dlatego też posiada bardzo duże doświadczenie w kwestii organizacji eventów oraz wydarzeń na mniejszą i większą skalę. W ofercie firmy można znaleźć organizację imprez i wydarzeń firmowych, jak również rodzinnych i lokalnej społeczności. Doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracowników, którzy lubią swoją pracę oraz doskonale się na niej znają oraz każdorazowe dopasowanie oferty do wymagań każdego klienta sprawia, że wszystkie imprezy obsługiwane przez firmę są udane oraz spełniają oczekiwania kontrahentów.

Pikniki firmowe

Organizacja pikników firmowych przez firmę Chilli Event przebiega bardzo profesjonalnie. Na piknikach firmowych organizowane są różne zabawy, gry i atrakcje dla osób dorosłych oraz najmłodszych. 

Pikniki firmowe Łódź (http://www.chillievent.pl/oferta/pikniki-firmowe) planowane są przez grupę specjalistów, dlatego miejsce pikniku jest starannie dobierane, zgodnie z życzeniem klienta. Klienci sami podejmują decyzję w zakresie tego, jakie menu będzie serwowane podczas obywającego się pikniku firmowego. Dodatkowo klient ma wgląd w przykładowe scenariusze pikniku, dlatego też to on sam podejmuje decyzję na temat tego, jak w dużej mierze ma wyglądać organizacja pikniku. Dzięki temu cały event zostanie przeprowadzony pomyślnie dla każdej ze stron.

Na organizowanym przez Chilli Event pikniku nie zabraknie radości, dobrej muzyki, jedzenia oraz dobrego nagłośnienia i oświetlenia. Wszystko zostanie kompleksowo zorganizowane, tak aby każdy uczestnik pikniku zapamiętał to wydarzenie na długi czas i wspominał je przyjemnie. Pikniki odbywają się w halach namiotowych, ale też na otwartej przestrzeni.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto