Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Wyjazdy integracyjne

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 30.04.2019
Firma Chili Event istnieje na rynku od kilkunastu lat, dlatego też posiada bardzo duże doświadczenie w kwestii organizacji eventów oraz wydarzeń na mniejszą i większą skalę. W ofercie firmy można znaleźć organizację imprez i wydarzeń firmowych, jak również rodzinnych i lokalnej społeczności. Doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracowników, którzy lubią swoją pracę oraz doskonale się na niej znają oraz każdorazowe dopasowanie oferty do wymagań każdego klienta sprawia, że wszystkie imprezy obsługiwane przez firmę są udane oraz spełniają oczekiwania kontrahentów.

Wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne Łódź to doskonała propozycja między innymi dla pracodawców, którym zależy na utrzymaniu pozytywnych relacji pomiędzy osobami, które zatrudniają w swojej firmie. Przyjazna atmosfera w pracy rzutuje bezpośrednio na wyniki, które osiągają pracownicy. Dlatego tak ważnym jest, aby dbać o to, aby zatrudnione osoby czuły się w pełni komfortowo. 

Chilli Event to agencja eventowa, której profesją jest organizacja różnego rodzaju imprez, pikników firmowych, a także wyjazdów integracyjnych wszelkiego typu. Charakterystycznym dla marki jest w pełni profesjonalne podejście do każdego z projektów, wykonania których Chilli Event się podejmuje. Ponadto zatrudnieni w firmie wykazują w pełni indywidualne podejście do każdego z klientów i zawsze starają się dopasować ofertę w taki sposób, aby była ona jak najbardziej odpowiadające oczekiwaniom kontrahenta. 

Wyjazdy integracyjne (http://www.chillievent.pl/oferta/wyjazdy-integracyjne)  to najlepszy sposób na zacieśnienie więzi pomiędzy daną grupą osób. Dobre samopoczucie pracowników to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa. 
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto