Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Klub Fitness - Oferta - Im Fit z Łodzi

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 14.06.2015
Nasz klub fitness działa na terenie Łodzi, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakres zestawów ćwiczeń, które zostały specjalnie przygotowane przez naszych specjalistów, instruktorów. Oferujemy między innymi zestawy ćwiczeń dla osób początkujących, średniozaawansowanych czy zaawansowanych, które pozwalają na zadbanie o modelowanie sylwetki, pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczu czy poprawienie wydolności, kondycji. Na terenie naszego klubu działa również kompleksowo wyposażona siłownia.
Więcej o firmie: Squash, Klub Fitness

Klub Fitness

Gwarantujemy naszym klientom na terenie Łodzi doskonałe warunki do uprawiania sportu. Specjalizujemy się w oferowaniu rozbudowanych zestawów treningowych fitness. 

Klub fitness Im Fit - Łódź zapewnia również doskonałe warunki do uprawiania sportów siłowych w naszej rozbudowanej siłowni. 

Nowoczesne urządzenia oraz kompleksowe wyposażenie pozwala nam zapewnić naszym klientom możliwość wykonywania ćwiczeń wszystkich partii mięśni. W naszym klubie zatrudniamy również zespół doświadczonych oraz wykwalifikowanych instruktorów, którzy pozwalają nam zapewnić indywidualnie dopasowane zestawy ćwiczeń. 

Indywidualny trening oraz odpowiednio dostosowana dieta pozwalają na znacznie szybsze uzyskanie oczekiwanych rezultatów w zakresie realizowanych ćwiczeń. 

W ten sposób możliwe jest oszczędzenie zarówno czasu jak i pieniędzy. Na terenie naszego klubu zapewniamy również naukę gry w squasha a także możliwość uczestniczenia w turniejach dla osób posiadających już umiejętności gry w squasha. Wszystkim klientom gwarantujemy również miłą atmosferę.
Klub Im fit
Adres:
Piłsudskiego 10
WWW:
Kod:
90-368
E-mail:
kontakt@imfit.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 663 96 66
GPS     N: 51° 45' 36"     E: 19° 27' 40"

Jak dojechać do firmy Im Fit?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

TUI Centrum podróży

Dodano: 13.06.2015
W 1996 roku powstało Biuro Turystyczne UniTour w Łodzi, na ulicy Piotrowskiej, natomiast oddział TUI Centrum Podróży został otwarty w 2003 roku przy al. Piłsudskiego. Jego położenie znajduje...
Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 06.12.2017
Jeśli na wakacje wybierasz się nad nasz rodzimy Bałtyk, zapraszamy do naszego trzygwiazdkowego hotelu położonego w jednym z najpiękniejszych miejsc polskiego wybrzeża, w jednym z...
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 18.06.2018
W tym sklepie zamówisz przez Internet odzież, której została stworzona do trenowania sztuk walki. Produkty oferowane przez tę firmę są najwyższej jakości, o czym świadczy jej współpraca z...