Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Wyninamy drzewa zawodowo!

Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 15.11.2013
Firma Kulczyk to przedsiębiorstwo od prawie dwudziestu lat zajmujące się świadczeniem usług z zakresu pielęgnacji zieleni i porządkowania terenów zielonych. Specjalnością firmy jest nie tylko przycinanie sezonowe, ale również sadzenie drzew, nie tylko koszenie trawników, ale też ich wycinanie. Nowoczesny sprzęt specjalistyczny i wykwalifikowani, przygotowani do pracy na wysokościach ludzie stanowią zgraną załogę, która podejmie się każdego zadania, nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Poziom realizacji zadań to przykład fachowości i zamiłowania do natury.

Wycinka drzew

Firma Kulczyk działa na rynku już od wielu lat doświadczenie, wiedza i nowoczesny sprzęt są odpowiedzią na wymogi stawiane przez dzisiejszego odbiorcę. W tej firmie odnaleźć można usługi z bardzo bogatej oferty związanej z pielęgnowaniem roślin.
   
Zarówno wycinka drzew, jak i podcinanie gałęzi, sadzenie nowych drzewek, opieka i zakładanie trawników, prace porządkowe polegające na usuwaniu korzeni, karczowaniu pni.

Szukasz korzystnej oferty? Przeczytaj więcej o usłudze wycinki drzew dla klientów z Łodzi i okolic na naszej stronie WWW w dziale wycinka drzew - znajdziesz tam zdjęcia z naszych realizacji oraz rekomendacje i polecenia firm z którymi współpracowaliśmy.

Fachowcy zatrudnieni w firmie Kulczyk służą radą i pomocą w doborze właściwych usług, których celem jest poprawienie wizerunku przestrzeni, a także dbałość o zieleń zarówno w miastach, na osiedlach mieszkalnych, na ulicach w parkach czy na cmentarzach. Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu zapewnia bezpieczeństwo prowadzonych prac, oraz pozwala na bardzo terminowe oddawanie powierzanych obowiązków.
   
Wartym dodania jest również fakt iż firma Kulczyk słynie z niezwykłej sumienności w wykonywanych obowiązkach, terminowość jest podstawą współpracy, a także bardzo indywidualne podejście dzięki czemu zaufanie i zadowolenie procentują.
PHU ARTEX
Adres:
ul. Piotrkowska 41/27
WWW:
Kod:
90-410
E-mail:
biuro@pielegnacja-zieleni.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
508 427 800
Pielęgnacja zieleni
GPS     N: 51° 46' 16"     E: 19° 27' 20"

Jak dojechać do firmy PHU ARTEX?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 06.10.2015
Villa Decor jest firmą zajmującą się sprzedażą mebli. Na jej asortyment składają się meble w stylu francuskim, gdzie wnętrza zawsze wyglądają luksusowo, czarująco i elegancko oraz w stylu...
Strona Asd

Asd

Dodano: 21.10.2013
W ofercie firmy ASD znaleźć możemy urządzenia tylko najlepszych, renomowanych firm z polski oraz z zagranicy, oferując jednocześnie szeroki zakres cen i jakości. Dzięki szerokiemu asortymentu...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 28.07.2015
Sembella to firma, która ma do zaoferowania wykonanie materacy różnego rodzaju, które mają działanie prozdrowotne. W firmie tej realizowane są również indywidualne zamówienia. Konsument,...
Strona Deante

Deante

Dodano: 14.11.2017
Tylko współpraca z naszą firmą jest w stanie zapewnić Ci najwyższej klasy produkty, z których będziesz zadowolony przez wiele lat. Zajmujemy się zaopatrzeniem do łazienek i kuchni. Nasze...