Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Rashguard - MMA - Sklep z odzieżą Smmash

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 18.06.2018
W tym sklepie zamówisz przez Internet odzież, której została stworzona do trenowania sztuk walki. Produkty oferowane przez tę firmę są najwyższej jakości, o czym świadczy jej współpraca z wieloma klubami sportowymi w całej Polsce, w których również można zakupić ich produkty. Jeżeli uprawiasz jakąś sztukę walki, tutaj znajdziesz ofertę, która zapewni Ci wybór dostosowany do Twoich potrzeb, czyli do charakterystyki uprawianego przez Ciebie sportu.

Rashguard

Rashguard MMA, razem ze spodenkami i bluzą, stanowią odzież MMA, którą można zakupić w sklepie sprzedającym tego rodzaju produkty w zakresie sztuk walki. 

Asortyment takowych sklepów jest zwykle bardzo szeroki – oferowane są koszulki MMA od wielu producentów, które są różne od siebie pod wieloma względami. Co do odzieży MMA, nie ma ścisłych zaleceń co do tego, jak mamy się ubierać na trening i na walkę, dlatego koszulkę możemy wybrać zgodnie ze swoimi preferencjami. Sprzedawane są koszulki MMA polo, bez rękawów i t-shirty. 

Rashguard najczęściej jest wykonany z bawełny i bardzo dobrze wchłania pot. W zależności od życzenia kupującego, mogą być obcisłe lub bardziej luźne. Co do kolorystyki, istnieje niemal całkowita dowolność – możemy mieć koszulkę MMA w niemal każdym kolorze. Zwykle na przód i tył koszulki MMA nanoszone są również nadruki lub napisy. 

Wszystko to sprawia, że kupując odzież MMA, możemy nabyć dokładnie taką, jaką chcemy, dlatego warto z tej możliwości skorzystać.
Adres:
ul. Rewolucji 1905r. 82
WWW:
Kod:
90-223
Miasto:
Łódź
GPS     N: 51° 46' 37"     E: 19° 28' 26"

Jak dojechać do firmy Smmash?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 06.12.2017
Jeśli na wakacje wybierasz się nad nasz rodzimy Bałtyk, zapraszamy do naszego trzygwiazdkowego hotelu położonego w jednym z najpiękniejszych miejsc polskiego wybrzeża, w jednym z...
Brak obrazka

TUI Centrum podróży

Dodano: 13.06.2015
W 1996 roku powstało Biuro Turystyczne UniTour w Łodzi, na ulicy Piotrowskiej, natomiast oddział TUI Centrum Podróży został otwarty w 2003 roku przy al. Piłsudskiego. Jego położenie znajduje...
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 14.06.2015
Nasz klub fitness działa na terenie Łodzi, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakres zestawów ćwiczeń, które zostały specjalnie przygotowane przez naszych specjalistów,...
Więcej o firmie: Squash, Klub Fitness