Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Specjalizacje biura podróży - TUI

Brak obrazka

TUI Centrum podróży

Dodano: 13.06.2015
W 1996 roku powstało Biuro Turystyczne UniTour w Łodzi, na ulicy Piotrowskiej, natomiast oddział TUI Centrum Podróży został otwarty w 2003 roku przy al. Piłsudskiego. Jego położenie znajduje się w bardzo korzystnym miejscu, ponieważ jest to finansowe centrum miasta, natomiast naprzeciw biura jest duży parking. Firma oferuje podróże współpracując tylko z najbezpieczniejszymi touroperatorami, którzy spełniają wymogi polskiego prawa zapewniając wysokie bezpieczeństwo wyjazdu. W ofercie znajduje się ponad 30 touroperatorów w Polsce, a także wybranych zagranicznych.

Biuro podróży

Każde biuro podróży posiada państwo, w którym specjalizuje się. Takie specjalizacje zdobywa się drogą eliminacji i poszukiwania coraz to nowszych możliwości. 

Nasze biuro podróży w ostatnich latach bardzo mocno wyspecjalizowało się w podróżach kierunkowych obejmujących dane państwa, znane miejsca, ośrodki i kultura w znacznym stopniu ułatwia nam prowadzenie rewelacyjnych wycieczek. Dając nam tym samym bardzo wiele możliwości. Dzięki temu możemy pokazać cały kraj z tak różnorodnej i znanej nam perspektywy, jakiej samodzielnie byśmy nie odkryli. 

Organizując wycieczki zagraniczne nasze biuro podróży TUI bardzo duży nacisk kładzie na wysoką, jakość którą jednocześnie świadczymy za rozsądną cenę. Jakość i cena zawsze muszą iść w parze. Tylko w tedy oferta będzie w pełni dostosowana do oczekiwań, ale i przystępna cenowo. 

Spełniając oczekiwania klientów względem wypoczynku kładziemy bardzo duży nacisk na to, aby wracali opaleni, uśmiechnięci i wypoczęci, oraz z ogromną chęcią planowania kolejnego wyjazdu.
Adres:
Piłsudskiego 6
Kod:
90-051
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 632 25 01
GPS     N: 51° 45' 36"     E: 19° 27' 34"

Jak dojechać do firmy TUI Centrum podróży?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 18.06.2018
W tym sklepie zamówisz przez Internet odzież, której została stworzona do trenowania sztuk walki. Produkty oferowane przez tę firmę są najwyższej jakości, o czym świadczy jej współpraca z...
Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 06.12.2017
Jeśli na wakacje wybierasz się nad nasz rodzimy Bałtyk, zapraszamy do naszego trzygwiazdkowego hotelu położonego w jednym z najpiękniejszych miejsc polskiego wybrzeża, w jednym z...
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 14.06.2015
Nasz klub fitness działa na terenie Łodzi, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakres zestawów ćwiczeń, które zostały specjalnie przygotowane przez naszych specjalistów,...
Więcej o firmie: Squash, Klub Fitness